Kadra

Monika Matys-Szmit

Instruktor tańca/kierownik wypoczynku

Wielokrotna Mistrzyni Polski i Wicemistrzyni Europy w Tańcu Show Dance i Disco Dance. Swoją przygodę z tańcem rozpoczynała w kieleckich zespołach tanecznych „Rewanż” oraz „Step by Step”. Brała udział w licznych pokazach tanecznych, koncertach, programach TV (m.in. Jaka to melodia, Kawa czy Herbata), wydarzeniach artystycznych (np.: Miss Polski, Miss Polonia, Miss Supernational, Bursztynowa Miss Polski, Urodziny Teleexpressu) oraz teledyskach gwiazd polskiej estrady. Od 10 lat prowadzi zajęcia z dziećmi  i młodzieżą, a jej wychowankowie są laureatami Ogólnopolskich Turniejów Tańca Nowoczesnego.

Julia Libiszewska

Wychowawca/animator czasu wolnego

Absolwentka UMK w Toruniu i APS w Warszawie. Jest pedagogiem specjalnym i nauczycielką wychowania przedszkolnego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w przedszkolach i świetlicy socjoterapeutycznej. Obecnie pracuje w jednym z warszawskich przedszkoli jako wychowawca grupy trzylatków oraz terapeuta dzieci z wyzwaniami rozwojowymi. Praca z dziećmi jest nie tylko jej zawodem, ale przede wszystkim pasją. Bycie nauczycielką sprawia jej ogromną satysfakcję i codziennie przynosi nowe doświadczenia.

Natalia von Lonska

Instruktor tańca/wychowawca

Studentka choreografii i pedagogiki na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, dyplomowa kursantka Centrum Baletowego Neoclassica. Pierwsze taneczne kroki stawiała w wieku 5 lat w studiu baletowym, a następnie w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie. Kolejne doświadczenia w tańcu zdobywała jako tancerka m.in. jazzowego zespołu Tilt, Art Dance Complex Adult, Show Burlesque Dance. W dalszym ciągu rozwija się z zakresu tańca klasycznego, jazzowego i współczesnego.

Anna Szaniawska

Instruktor tańca/wychowawca

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej - specjalizacja: animator kultury oraz pracownik społeczno -socjalny. Dyplomowany nauczyciel tańca, 10 krotna Mistrzyni Polski Formacji Tańców Latynoamerykańskich. Od 10 lat czynny nauczyciel tańca  towarzyskiego, jazzu, baletu, instruktor fitness oraz zumba: kategoria dzieci, młodzież oraz dorośli.

Ilona Świątkowska

Wychowawca/animator czasu wolnego

Studentka III roku Pedagogiki Sądowej, dyplomowany wychowawca kolonijny, na co dzień jest nauczycielką wychowania przedszkolnego. Podczas kolonii i obozów prowadzi zajęcia plastyczne i artystyczne z naszymi najmłodszymi podopiecznymi.

Marta Hanc

Instruktor tańca/wychowawca

Pasjonatka tańca, tancerka oraz instruktorka tańca i fitness. Na co dzień uczy w szkole podstawowej. Uwielbia pracę z dziećmi. Nie potrafi żyć bez sportu, muzyki i pozytywnego nastawienia. Zaraża swoją energią i uśmiechem.

Magdalena Wydmańska

Instruktor tańca/wychowawca

Pozytywna osobowość, ciepło i zaangażowanie są jej wielkim atutem w pracy z dziećmi. Swoją przygodę z tańcem zaczęła się od akrobatyki. Później ze względu na ogromne pokłady energii została zapisana na taniec nowoczesny. Szkolenia w najlepszych szkołach tańca dały jej możliwość zdobywania tytułów na arenie narodowej, a w 2014 roku została Vice Mistrzynią Świata w Salsie Shine Duet.

Monika Kajka

Wychowawca/Instruktor zajęć programowych

Jest osobą pogodną, uśmiechniętą i cierpliwą, ale jednocześnie wymagającą i konsekwentną. Praca z dziećmi daje jej nieskończone pokłady satysfakcji. Każdego dnia tworzy atmosferę, w której dzieci czują się bezpieczne i szczęśliwe. Na co dzień pełni funkcję wychowawcy przedszkolnego.