O nas

Szanowni Państwo,
Art Dance Travel to biuro podróży stworzone z myślą o dzieciach i młodzieży.
Nasza oferta obejmuje: obozy taneczne, artystyczne, sportowe i narciarsko-snowboardowe, kolonie rekreacyjne z szerokim zakresem fakultetów, min. modelarskich, plastycznych czy z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w naszej ofercie.

Wśród naszych propozycji znajdują się również Białe i Zielone Szkoły, wycieczki szkolne oraz rodzinne wakacje z animacjami dla najmłodszych. Kadrę Art Dance Travel tworzą pedagodzy szkolni i przedszkolni oraz wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy. Proponowane przez nas formy wypoczynku organizowane są zawsze w sprawdzonych hotelach i ośrodkach wczasowych. Cechuje nas dbałość nie tylko o doskonałe warunki pobytu, ale również bardzo wysoki poziom opieki i prowadzonych zajęć fakultatywnych.

Dzięki maksymalnie 60-osobowym turnusom mamy możliwość dokładniej poznać naszych podopiecznych i stworzyć im odpowiednie warunki do bezpiecznego wypoczynku.
Nasze wieloletnie doświadczenie sprzyja zadowoleniu dzieci i młodzieży.
Najlepszym świadectwem wysokiego poziomu usług Art Dance Travel są stali klienci oraz ich pozytywne opinie o naszej firmie.

Jesteśmy zarejestrowani w Rejestrze Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 1502.
Każdy wypoczynek jest zgłoszony i zatwierdzony przez Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Aktywne spędzanie czasu

zobacz jak bawią się nasi podopieczni!

Wieloletnie doświadczenie
Możesz nam zaufać!
Wiele atrakcji
Nasi podopieczni nigdy się nie nudzą!
Goście specjalni
Wspaniałe przeżycia!
Ciekawe wydarzenia
Niezapomniane wakacje

Opinie o Art Dance Travel

Córka była bardzo zadowolona z obozu , wszystkich zajęć, atrakcji i miejsca zakwaterowania😉. Ja natomiast mogę pochwalić wspaniałą organizację wyjazdu i opiekę nad córką. Byłam trochę przerażona pierwszym takim wyjazdem małej, ale dzięki Pani Monice oraz wykwalifikowanej kierownik wyjazdu wszystko udało się lepiej niż się spodziewałam. Mogłam liczyć na pomoc i rady oraz wsparcie dla córki w kryzysowym momencie. Zdecydowanie polecam!

Córka była już na dwóch obozach. Za każdym razem wracała bardzo zadowolona!
Super organizacja, różnorodność zajęć, bardzo dobre warunki. Dodatkowy plus to codzienna relacja fotograficzna na fb – nieoceniona porcja informacji dla rodziców. Bardzo dobry kontakt z organizatorem. Polecam!

Dziękuje bardzo za profesjonalną organizację super zajęcia i fantastyczną kadrę. Szczęście dziecka bezcenne a Wy wiecie jak to zrobić

Dziękuję w imieniu mojej 6 letniej pociechy, buzia uśmiechnięta i miłe wspomnienia były najlepszą opinią jak dziecko spędziło czas. Już szykuje się na obóz zimowy. Dziękuję Wszystkim Ciociom za opiekę! Polecam!